Hakkında

OnlineHastalik.com sitesi ile hastalıklar ve sağlık hakkındaki çeşitli sitelerden derlediğimiz döküman ve belgeleri kaynak göstererek sizlere sunmak asıl amacımız. Hatta bu belgeleri ve dökümanları inceleyerek gerçek dışı olanları elemek ve sizleri yanlış yönlendirmemek için fazladan çalışmak ilk görevimiz. Bir diğer önemli görevimiz ise internette çoğu sağlık sitesinin yaptığı gibi rahatsızlık belirtilerinizi abartıp “kanser oldunuz, öleceksiniz” gibi yalan yanlış abartıları bir kenarı bırakarak sizi rahatsızlığınız hakkında olabildiğince tıbbi olarak bilgilendirmek ve sizin canınızı sıkmamak.

Sitemizden faydalanmanız ve bilgilenmeniz esas amacımız olmakla birlikte rahatsızlıklarınız hakkında internetten alacağınız bilgilerinin çoğunun yanlış yönlendirmeler ve abartılar ile dolu olduğu hakkında sizleri uyarmak isteriz.

Eğer bir rahatsızlığınız, sağlık sorununuz veya hastalığınız varsa bu konuda sizi en iyi bilgilendirecek olan kişiler, senelerce bu işin okulunu okumuş ve “Doktor” ünvanını almış çalışanlardır. İlk ziyaret etmeniz gereken donanımlı hastaneler olmakla birlikte doktor ziyaretinden sonra sormayı unuttuğunuz çeşitli soruları internette aramanız oldukça normal. Bu soruların cevaplarını ararken internette kandrıcı sitelere denk gelmemeniz en büyük dileğimiz.

Bizlerle sitemiz ve diğer her türlü konuda iletişime geçmek için info adresi üzerinden mail atabilir veya aşağıdaki formu doldurabilirsiniz. Mesajlarınız itinayla incelenip değerlendiriliyor.

İLETİŞİM FORMU:

    SAĞLICAKLA KALIN!

    www.onlinehastalik.com